logo Echo-Video

Wybrane referencje

DBW Polska Sp. z o.o. Górzykowo

Wyroby firmy Echo-Video z siedzibą w Sulechowie spełniają wszystkie nasze wymagania w zakresie opakowań foliowych. Jest to solidna i kompetentna firma, zawsze wywiązująca się z zawartych umów i służąca pomocą w dostosowywaniu oferty do potrzeb klienta. Nasza dotychczasowa współpraca układa się bardzo dobrze z korzyścią dla obu stron i zamierzamy ją kontynuować.

Magdalena Dziemierz – Miśków

UNIPAK POLSKA Sp. z o.o.

Nasza dotychczasowa współpraca z ECHO-VIDEO pozwala nam rekomendować tę firmę jako profesjonalnego partnera w biznesie. Firma zatrudnia rzetelnych, sumiennych i kompetentnych pracowników, którzy miło i profesjonalnie obsługują swoich kontrahentów. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocowała nadal miłym i sympatycznym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczonych usług.

Jan Percz - kierownik Zielona Góra

Ubojnia Drobiu „BRYCHCY”

Z odpowiedzialnością rekomenduję Echo-Video jako firmę solidną, wiarygodną i gwarantującą wysoki poziom usług. Wszystkie wyroby są dobrej jakości, wykonywane w ustalonym terminie i dostarczane do nas zawsze na czas. Firma Echo-Video jest godna polecenia.

Tadeusz i Jarosław Brychcy

P.P.H.U. Folios w Przyłęku

Poziom obsługi zarówno od strony handlowej jak i technicznej jest wysoki, z zachowaniem wszelkich zasad profesjonalizmu niezależnie od ilości złożonych zamówień jak również ich wartości. Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z firmą Echo-Video pozwalają stwierdzić, że jest to partner godny zaufania i polecenia.

Szymon Frąckowiak – właściciel

GAREL-PLAST

Z firmą Echo-Video współpracujemy już od kilku lat. Rzetelność oraz jakość wykonania produktów przyczynia się także do naszego sukcesu. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tę firmę jako dobrego partnera w biznesie.

Rafał Wrzaskowski – właściciel